Na czym polega BakingPro System? Poznaj możliwości piekarnika marki Amica Email
Wpisany przez Głos Zabrza napisz do autora    czwartek, 28 września 2023 15:54

NASZA KUCHNIA. Lubisz piec pieczywo i ciasta, chętnie spędzasz czas w kuchni, a przygotowywanie aromatycznych specjałów cię relaksuje? Wybierz odpowiedni piekarnik, z którym wzniesiesz się na wyżyny umiejętności! Poznaj sprawdzone modele do zabudowy marki Amica i dowiedz się, na czym polega innowacyjny BakingPro System!

 

Jaki piekarnik do zabudowy?

Urządzasz kuchnię? Zakup właściwego piekarnika to jedna z najważniejszych decyzji, przed którą staniesz. Wybór sprzętów jest bardzo duży, dlatego zacznij od podstawowych pytań, które pomogą ci określić, co jest dla ciebie priorytetem. Przede wszystkim ustal, czy chcesz piekarnik umieścić pod blatem czy w słupku (kolumnie). Drugie rozwiązanie jest oceniane jako wygodne, bo nie trzeba się schylać! Z kolei piekarnik pod blatem to najlepsza opcja do niewielkiej kuchni lub aneksu.

Gdy wiesz już, jak rozplanujesz przestrzeń, pora określić rodzaj piekarnika: najpopularniejsze opcje to elektryczny i parowy, zdarzają się także gazowe i indukcyjne. Piekarnik elektryczny jest łatwy w obsłudze i bezpieczny. Z kolei parowy pozwala przygotowywać zdrowe i smaczne potrawy dla całej rodziny.

Porównując poszczególne modele, powinieneś zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Jednym z najważniejszych jest rodzaj prowadnic. Nie tylko wpływają na komfort korzystania z urządzenia, ale również - na to, jak utrzymać piekarnik w czystości. Popularne prowadnice to wytłaczane, bardziej cenione są drabinkowe i teleskopowe. Te ostatnie wysuwają się wraz z blachą - to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego, kto często korzysta z piekarnika.

Jakie aspekty jeszcze przeanalizować? Nie zapominaj o:

  • pojemności piekarnika;
  • funkcjach urządzenia;
  • sposobie czyszczenia;
  • zabezpieczeniach;
  • łatwym sterowaniu;
  • klasie energetycznej.

Co to jest BakingPro System?

Jeśli szukasz dobrego piekarnika w atrakcyjnej cenie, sprawdź modele marki Amica. Wśród najciekawszych innowacji proponowanych przez producenta jest BakingPro System! Na czym on polega? To zupełnie nowa konstrukcja piekarnika, dzięki której przygotujesz ulubione potrawy jeszcze szybciej i wygodniej! Udoskonalona została dystrybucja ciepła oraz szybkie nagrzewanie (do 150 stopni w zaledwie trzy minuty!). To jednak nie koniec innowacji - w linii Amica X-type przeznaczonej do zabudowy znajdziesz również szerokie możliwości wykorzystania pary wodnej w ramach FullSteam lub SoftSteam. Pierwsza technologia oznacza możliwość przygotowywania zdrowych dań na parze. Z kolei SoftSteam to rozwiązanie dla miłośników pieczenia domowego pieczywa: skórka będzie odpowiednio chrupiąca, a środek - delikatny! Nie ryzykujesz nadmiernego przypieczenia lub wysuszenia.

W nowoczesnych piekarnikach marki Amica z omawianej linii ciekawą innowacją jest OpenUp! To funkcja, która pozwoli łatwo otwierać piekarnik nawet wtedy, gdy masz zajęte ręce. Jak to możliwe? Konieczne jest dotknięcie właściwego sensora - ale możesz to zrobić nawet łokciem, by drzwiczki piekarnika automatycznie się otworzyły!

Ile kosztuje taki zaawansowany technologicznie sprzęt? W zależności od modelu, zapłacisz za nie mniej niż 2000 zł! To bardzo atrakcyjna oferta jak na szereg udogodnień, które proponuje producent. Chcesz porównać poszczególne sprzęty i zdecydować, który najlepiej sprawdzi się w twojej kuchni? Porównaj piekarniki do zabudowy Amica w sklepie MediaMarkt!

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA