Warta Poznań vs. Górnik Zabrze: zapowiedź i typy Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    czwartek, 10 marca 2022 17:12

Górnik Zabrze w ostatnim spotkaniu wygrał na swoim boisku z Cracovią. Kolejnym przeciwnikiem tego zespołu będzie Warta Poznań. Jak przebieg tej rywalizacji prognozują analitycy zakładów bukmacherskich? Czy goście wywalczą cenne 3 punkty?

 

Warta Poznań vs. Górnik Zabrze

Ekipa Zielonych w poprzedniej kampanii była rewelacją rozgrywek. Warta Poznań do samego końca walczyła wtedy o awans do europejskich pucharów, jednak ostatecznie zakończyła rywalizacje za plecami Śląsk Wrocław. Sporym sukcesem tego zespołu był jednak ligowy finisz nad rywalem zza miedzy, czyli Lechem. Przed rozpoczęciem tamtej kampanii nikt nie spodziewał się takiego rezultatu, co było widać, chociażby po ofercie zakładów bukmacherskich. Nie ma jednak wątpliwości, że obecny sezon jest zdecydowanie trudniejszy dla tego zespołu. Doskonale widać to na podstawie ligowej tabeli, ponieważ Warta aktualnie plasuje się na pierwszej bezpiecznej pozycji. Ścisk na dole jest jednak tak duży, że wszystko może się odmienić w czasie jednej kolejki. Kolejnym przeciwnikiem tego zespołu będzie Górnik Zabrze.

Podopieczni Jana Urbana w ostatniej kolejce wygrali na swoim boisku z Cracovią. Zwieńczeniem tej rywalizacji była fantastyczna bramka Lukasa Podolskiego, która obiegła media społecznościowe. Aktualnie Górnik ma na koncie 36 punktów, więc z pełnym przekonaniem można napisać, że ta drużyna walczy o europejskie puchary. Aktualna strata do Lechii Gdańsk to zaledwie 4 punkty, dlatego też sytuacja pozostaje otwarta. W obecnej kampanii prawdopodobnie nawet zajęcie 4 miejsca zagwarantuje udział w eliminacjach do Ligi Konferencji. Wszystko za sprawą sytuacji w Pucharze Polski, gdzie nadal walczą Raków i Lech Poznań. Tylko zwycięstwo Olimpii Grudziądz albo Legii Warszawa w tych rozgrywkach może zamknąć kwestie ligowego awansu z 4 pozycji.

 

Statystyki:

-Warta straciła przynajmniej jednego gola w 3 ostatnich meczach.
-Drużyna z Poznania strzeliła przynajmniej jedną bramkę w 4 z ostatnich 5 meczów.
-Górnik Zabrze w 3 ostatnich rywalizacjach nie zaliczył wyniku btts.
-Zabrzanie wygrali tylko jeden z 5 ostatnich meczów.
-Górnik w ostatniej kolejce wygrał na swoim boisku z Cracovią.

 

Zakłady bukmacherskie w PZBuk

Oferta zakładów bukmacherskich PZbuk na to spotkanie jest naprawdę szeroka. Na początek warto przeanalizować, kto jest faworytem tego meczu, a zdaniem analityków zakładów sportowych jest nim ekipa gości. Różnice w kursach są jednak minimalne, dlatego też nie można powiedzieć tutaj o ligowym pewniaczku.

Górnik Zabrze triumfował w 2 ostatnich rywalizacjach na wyjeździe z Wartą Poznań, dlatego wydaje mi się, że podpórka w tej rywalizacji na gości będzie dobrym wyborem do kuponów AKO.

Fani Górnik liczą, że ich zespół zakończy to spotkanie lepiej, niż między innymi starcie z Rakowem, gdzie mieli sporo pecha, co do decyzji sędziów.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak
Senior Project Manager Zagranie.com,
absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej!
Na Twitterze - @Mati_N95

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA