To już dziś w botaniku atrakcje dla najmłodszych Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    sobota, 13 maja 2023 06:48

IMPREZA. Dziś po raz kolejny odjeżdża „Pociąg do książek”. Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu wraz z Miejskim Ogrodem Botanicznym zapraszają na łąkę pełną atrakcji, pisarzy i wszędobylskich krasnali. Na spotkanie z czytelnikami przybędzie aż dwoje gości. Najpierw na polanie przywitamy Elizę Piotrowską, autorkę serii książek o cioci Jadzi. Następnie przyjdzie czas na spotkanie z Wojciechem Widłakiem, autorem książek o przygodach Pana Kuleczki 


Natomiast przez cały czas na polanie będzie działo się mnóstwo. Pod Drzewem Opowieści znajdzie się czytelnicza przychodnia, w której każdy otrzyma receptę na najlepsze lekarstwo, czyli na książkę. Przed zastosowaniem należy skonsultować się z bibliotekarką lub bibliotekarzem, ponieważ dobrze dobrana książka może pochłonąć czas wolny.

W poszukiwaniu zagubionych w ogrodzie krasnali będzie można trafić także w nieoczekiwane miejsca. W jednym z nich będzie można spotkać się z robotami i spróbować wprawić je w ruch oraz przekonać się o tym, co potrafią.

szczegóły w drukowanej wersji tygodnika

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA