Letnie, gorące, festiwalowe granie. Już jutro! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    sobota, 12 sierpnia 2023 20:01

IMPREZA. Już jutro, 13 sierpnia, drugi koncert Summer Festivalu. Na parkingu przy C.H. Platan czeka nas prawdziwy powrót do muzycznej przeszłości. Na scenie wystąpią Jamal, Farba, Mezo, Verba oraz Sumptuastic!. Impreza rozpocznie się po godz. 16. Pierwszy na zabrzańskiej scenie wystąpi zespół Verba, który słynie z łączenia różnych styli muzycznych – od house, elektro i jungle, aż po pop.


Następnie dla publiczności zagra zespół Sumptuastic, który ma na koncie aż sześć albumów. Grupa wystąpiła dwukrotnie na Sopot Festival, w 2006 i 2007 roku. Trzecim artystą, który wystąpi w niedzielę na scenie będzie Mezo. To laureat takich nagród, jak m.in. Eska Music czy Viva Comet. Dwa jego najsłynniejsze utwory to „Sacrum” oraz „Ważne”. Następnie na scenie zamelduje się formacja Farba. Ogromną sławę zespołowi przyniósł utwór „Chcę tu zostać”, który dotychczas został wyświetlony na platformie YouTube ponad 58 mln razy. Na koniec zagra Jamal. To zespół tworzący muzykę z pogranicza reggae, dancehall oraz muzyki niezależnej. Najbardziej znanym kawałkiem Jamala jest niewątpliwie utwór zatytułowany „Policeman”. 

W ostatni piątek miesiąca (25 sierpnia) czekają nas hip-hopowe brzmienia. Tego dnia w Zabrzu wystąpią: Kubańczyk, Smolasty oraz B.R.O – Next Level. Na zakończenie tegorocznej edycji Zabrze Summer Festivalu w sobotę 26 sierpnia wystąpią: Prisoners Show, Bueno Clinic, Michał Lazar i support: Ro-Bee, Camillo, Dave, White, Max Kolankov, Chojrak i Ado. Dodatkowo tego wieczoru zaplanowano pokaz laserów. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny! 

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA