W samo południe rusza Hubertus! Będą m.in. gonitwy konne, szukanie liska, rzut patelnią, dmuchańce, a na finał zabawa do nocy. Wśród nagród skoda na weekend! Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    sobota, 13 października 2018 09:53

IMPREZA. W samo południe na Kąpielisku Leśnym w Zabrzu-Maciejowie (ul. Srebrna 10) rusza impreza, na którą czekają wszyscy miłośnicy jazdy konnej i w ogóle dobrej zabawy na świeżym powietrzu: Hubertus połączony z rodzinnym piknikiem. Wstęp na wydarzenie przygotowywane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz klub Maciejówka MOSiR jest dla wszytskich  bezpłatny, a atrakcji i konkursów z nagrodami będzie moc! Wygrać będzie można m.in. auto marki skoda na weekend!
Najważniejsze będą jednak zmagania jeździeckie, w tym gonitwy juniorów i seniorów za lisem o puchar prezydenta Zabrza oraz konkurs skoków. Nie obejdzie się też bez zabawowych konkurencji, takich jak: szukanie liska przez dzieci (dla nich przygotowano także popularne dmuchańce), rzuty podkową i patelnią oraz strzelnie z łuku. A od godziny 15 rozpocznie się zabawa taneczna (będzie grał zespół De Facto), który potrwa aż do nastania ciszy nocnej.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA

Nasi partnerzy