Młodzieżowa reprezentacja Polski, z Szymonem Żurkowskim w składzie, wywalczyła awans do finałów mistrzostw Europy. W Zabrzu przegrała, ale wygrała w Chaves! Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    wtorek, 20 listopada 2018 20:01

PIŁKA NOŻNA. W przyszłym roku we Włoszech odbędą się młodzieżowe mistrzostwa Europy i - o dziwo - weźmie w nich udział reprezentacja Polski! To duża niespodzianka albowiem mało kto wierzył, że nasza drużyna wygra barażowy dwumecz z silną Portugalią, tym bardziej, że pierwsze spotkanie - rozegrane w ubiegłym tygodniu w Zabrzu - zakończył się porażką 0-1. Wyjazdowy rewanż miał jednak zgoła sensacyjny przebieg: już po 23 minutach gry nasza drużyna wygrywała 3-0, a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1. Duży wkład w to zwycięstwo miał zawodnik Górnika Szymon Żurkowski, który zaliczył asystę (przy golu na 2-0 strzelonym przez Dawida Kownackiego). Rezerwowym bramkarzem był dzisiaj ponownie Tomasz Loska, w heroicznym dwumeczu z Portugalią nie wziął udziału również Paweł Bochniewicz, u którego stwierdzono kontuzję. Zawodnik Górnika został odesłany ze zgrupowania do domu. Zabrzański klub nie wydał wciąż komunikatu, czy uraz eliminuje go także z najbliższych spotkań ligowych.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA

Nasi partnerzy