Już jutro hitowy mecz piłkarzy ręcznych Górnik - Płock: trwa konkurs, w którym można wygrać dwie podwójne wejściówki na te zawody! Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    czwartek, 21 kwietnia 2022 11:00

W najbliższy weekend w naszym mieście znów będzie można zobaczyć w akcji szczypiornistów superligi. Mecz Górnik Zabrze (czwarty zespół tabeli) - Orlen Wisła Płock (wicelider) już jutro (22 kwietnia, godz. 19) w hali Pogoni (ul. Wolności 406). Klub dla naszych czytelników przygotował dwa podwójne zaproszenia na te zawody, a można je wygrać w konkursie, który ma dwa etapy, a więc pytania. Pierwsze zamieściliśmy w dzisiejszym wydaniu tygodnika "Głos Zabrza i Rudy Śląskiej" (dostępny w punktach prasowych na terenie miasta), a drugie podajemy tutaj i brzmi ono: ile punktów w bieżących rozgrywkach zdobyli dotąd piłkarze ręczni Górnika?

 

Na odpowiedzi na OBYDWA PYTANIA (to zamieszczone w gazecie oraz to powyższe) czekamy do jutra do godz. 11 pod e-mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wśród osób, które odpowiedzą prawidłowo rozlosujemy nagrody, a więc owe dwie podwójne wejściówki. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami konkursu.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA