Pawłów zremisował z Kamionką. Teraz czeka na Górnika II Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    wtorek, 05 kwietnia 2011 18:35

 

PIŁKA NOŻNA – SPARING. W ostatnim meczu towarzyskim przed inauguracją rundy wiosennej B-klasowy Piast Pawłów zremisował na własnym boisku z Kamionką Mikołów 1-1 (0-0). Gola dającego gospodarzom prowadzenie strzelił Damian Orzeł, potem jednak gościom udało się wyrównać. – W okresie przygotowawczym graliśmy przeważnie z silniejszymi rywalami, przede wszystkim z katowickiej klasy A, w której występuje też Kamionka. I na tle tych drużyn prezentowaliśmy się całkiem dobrze, więc przed rundą wiosenną w naszym klubie panuje umiarkowany optymizm – mówi prezes Piasta, Piotr Kotlorz.

Pawłowski zespół na inaugurację rundy rewanżowej grupy II zabrzańskiej klasy B zmierzy się z rezerwą Górnika Zabrze. Ten mecz w niedzielę o godz. 11 na boisku Walki Makoszowy.

 

 
Zobacz także

» Zaśpiewali Panu

MUZYKA. Po brzegi wypełniła się sala Dzielnicowego Ośrodka Kultury w Zabrzu-Pawłowie podczas 24. już festiwalu Pieśnią Chwalmy Pana. Wystąpiła miejscowa schola Liberi Deo oraz obchodzący 100-lecie chór Lutnia. Na scenie zaprezentowały...

» Górnik przegrał u siebie derby z Piastem. Zmarnowane sytuacje, czerwona kartka, zwykły pech…

 PIŁKA NOŻNA – EKSTRAKLASA. Czasy przyszły takie, że Górnik w derbach z Piastem Gliwice faworytem obecnie nie jest. Nasz zespół bowiem walczy o utrzymanie, a rywale zza mierzą w medal. Niestety, dzisiejsze spotkanie potwierdziło aktualny...

» PZPN wycofał się z kuriozalnej decyzji: Najwyższa Izba Odwoławcza oddała Górnikowi trzy punkty!

 PIŁKA NOŻNA – EKSTRAKLASA. Dzisiaj od południa obradowała Najwyższa Izba Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej, która m.in. rozpatrywała od kuriozalnej kary odebrania trzech punktów, przyznanych wcześniej za walkower za...

» Górnik odwołał się od kary za mecz z Piastem. Domaga się zwrotu trzech punktów, anulowania grzywny, a także ograniczeń dla kibiców!

PIŁKA NOŻNA. Zgodnie z zapowiedzią zarząd Górnika Zabrze złożył odwołanie do Najwyższej Komisji Odwoławczej od kar nałożonych przez Komisję Ligi po meczu z Piastem. - Klub odwołał się od wszystkich kar nałożonych przez Komisję...

» Kryzys Górnika trwa: rywal prawie cały mecz grał w osłabieniu, ale i tak nie ma zwycięstwa. Gole obrońców, słabość pomocników, błędy bramkarza...

 PIŁKA NOŻNA – ROZGRYWKI. Gdzie się podział Górnik z rundy jesiennej? Świetny mecz , rewelacyjny wyniki  okazały się tylko wyjątkami od reguły, że ten rok nie jest dla naszej drużyny dobry. A przecież dzisiaj Górnik miał wymarzone...
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA