Konkurs z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka trwa! Przyślij zdjęcie, a wygrasz profesjonalną sesję, biżuterię i zajęcia w Studio Artystycznym Maciej Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    piątek, 10 maja 2019 12:39

FOTOGRAFIA Z MAMĄ. Przyślij do nas zdjęcie, a wyślemy Cię na profesjonalną sesję fotograficzną. I nie tylko! W konkursie Fotografia z Mamą wygrać można tradycyjnie sesję zdjęciową w wykonaniu Jagody Barchańskiej i Dawida Kleina, prowadzących firmę Tereferefoto. Efekty zaprezentujemy na naszych łamach 30 maja, w cztery dni po Dniu Matki, na chwilę przed Dniem Dziecka. Do zdobycia także zestaw biżuterii ufundowany przez firmę Aleksandra z Zabrza, miesięczny karnet na dowolne zajęcia w Studio Artystycznym Maciej oraz… niespodzianki, które zaczniemy odkrywać za tydzień.  


     Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć nam jedno zdjęcie, na którym uwieczniona jest wyłącznie mama i jej pociecha(y). To mogą być fotografie z archiwum, pstryknięte nawet dawno, dawno temu (takie rodzinne pamiątki), ale i wykonane właśnie teraz, np. podczas najbliższego weekendu, specjalnie na potrzeby konkursu. Na prace czekamy do 14 maja do godz. 15, a można je nadesłać e-mailem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), pocztą lub dostarczyć osobiście do redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) – koniecznie należy podać swoje dane kontaktowe z numerem telefonu (informacje te są tylko do wiadomości redakcji) oraz podpisać osoby widoczne na zdjęciu!       Wszystkie zgłoszone w terminie zdjęcia prezentowane będą na naszych łamach 16 maja oraz dodatkowo na portalu www.GlosZabrza24.pl. i od tego momentu ruszy głosowanie na najlepsze, najciekawsze, najmilsze zdjęcie. A głosować będzie można za pośrednictwem wydrukowanego w gazecie 16 maja kuponu oraz wysyłając smsy. Wyniki ogłosimy 23 maja – wygra zdjęcie, na które oddanych zostanie w sumie najwięcej punktów! Potem (30 maja) zaprezentujemy natomiast laureatów na fotografiach wykonanych podczas wygranej sesji. Pełny regulamin dostępny jest w redakcji oraz poniżej.
    W zeszłym roku konkurs wygrali mama Agnieszka i jej synowie Mateusz i Olek (patrz zdjęcie). Do głosowania wysłali selfie wykonane rok wcześniej we własnym ogródku działkowym, gdzie uwielbiają spędzać czas. Pani Agnieszka mówiła wtedy, że szczęście w konkursie przyniósł jej mąż, który jest… kominiarzem. Dla wszystkich sesja na łonie przyrody, na której uwielbiają spędzać wakacje, była pełna wrażeń i emocji. Szczególnie zaskoczeni byli chłopcy, którzy uważali wcześniej, że zdjęcia można robić tylko… komórką i to właściwie w sposób automatyczny.


REGULAMIN

Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć nam zdjęcie, na którym uwieczniona jest (wyłącznie) mama i jej pociecha(y). To mogą być fotografie z archiwum, ale i wykonane właśnie teraz, np. podczas najbliższego weekendu. Na prace czekamy do 14 maja do godz. 15, a można je nadesłać e-mailem (  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), pocztą lub dostarczyć osobiście do redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) – koniecznie należy podać swoje dane kontaktowe oraz podpisać osoby widoczne na zdjęciu! Zgłoszone zdjęcia prezentowane będą zarówno na portalu GlosZabrza24.pl, jak i w naszym tygodniku (16 maja).  Wygra zdjęcie, na które oddanych zostanie w sumie najwięcej punktów. Zdjęcia można już przysyłać!!!
REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFIA Z MAMĄ:
1. Organizatorem konkursu Fotografia z Mamą jest redakcja Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej. Nad jego przebiegiem czuwa Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą: redaktor naczelny Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej, dziennikarze Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej zajmujący się fotografią oraz dyrektor działu Marketingu.
2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej fotografii, na której uwieczniona jest mama oraz jej pociecha (jedno lub kilkoro dzieci). Wygra zdjęcie, które otrzyma najwięcej punktów.
3. Nadesłane zdjęcia mogą być wykonane specjalnie w celach konkursowych bądź być fotografiami archiwalnymi. Data wykonania zdjęcia nie jest brana pod uwagę. Jeden uczestnik może wysłać do konkursu tylko jedno zdjęcie.
4. Zdjęcia muszą być wykonane w odpowiedniej jakości technicznej tzn. pozwalającej na ich druk w gazecie.
5. Zdjęcia nadsyłać można do 14 maja do godziny 15 drogą internetową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub w tym samym terminie dostarczone fizycznie na adres redakcji (ul. Brysza 8).
6. Nadesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikowanie. Nadesłane zdjęcia powinny być opisane: imię dziecka/ dzieci + imię i nazwisko mamy oraz telefon kontaktowy.
7. Wszystkie nadesłane zdjęcia opublikowane zostaną w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej oraz w formie pdf na portalu www.GlosZabrza24.pl
8.    Głosowanie na zdjęcie odbywa się za pośrednictwem kuponów drukowanych 16 maja w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej. Składać je można w redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) do 21 maja do godz. 15. Głosowanie odbywać się będzie także za pośrednictwem SMS-ów do końca dnia 21 maja (godz. 0). Koszt nadania jednego SMSa – 4,92 zł. SMS należy wysyłać na numer 74480. W jego treści wpisujemy tekst umieszczony pod wybranym zdjęciem (wybierając np. zdjęcie nr 1 piszemy: TYP.FM.1).
9. Głos oddany za pośrednictwem drukowanych kuponów ma wartość 2 punktów, natomiast głos oddany za pośrednictwem SMS 1 punkt.
10. Obliczenie wyników głosowania dokona Komisja Konkursowa.
11. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 maja na łamach Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej oraz na portalu www.GlosZabrza24.pl. W tych samych miejscach opublikowane będzie dodatkowo także najlepsze zdjęcie oraz ewentualnie kolejne z największą liczbą punktów.
12. Najlepsze zdjęcie tzn. bohaterka fotografii (oraz jej pociecha/pociechy) jako główną nagrodę otrzymuje możliwość odbycia profesjonalnej sesji fotograficznej w atelier Jagody Barchańskiej i Dawida Kleina (studio Tereferefoto) - jej pokłosie ukaże się w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej zaplanowanym 30 maja, komplet biżuterii ufundowany przez firmę Aleksandra z Zabrza oraz miesięczny karnet dla zwycięzcy (dziecka) do wykorzystania na dowolne zajęcia w Studio Artystycznym Maciej w Zabrzu.
13. Odbiór nagrody odbywa się za pośrednictwem organizatora konkursu.
14. Po ogłoszeniu wyników laureat powinien w ciągu 24 godzin skontaktować się z organizatorem. Również organizator ze swojej strony będzie się w tym terminie starał skontaktować z laureatem. Brak kontaktu z laureatem sprawi, iż nagroda przyznana zostanie kolejnej osobie o największej ilości głosów (tej która zajęła drugie miejsce). W analogicznym przypadku niezgłoszenia się "drugiego" laureata, nagroda przypadnie kolejnej osobie.
15. Sesja zdjęciowa w wykonaniu Tereferefoto odbędzie się pomiędzy 24 a 27 maja (termin do uzgodnienia). Jeżeli laureat pierwszego miejsca nie będzie mógł w tym dniu odebrać nagrody (tzn. wziąć udziału w sesji fotograficznej) nagroda główna wraz z pozostałymi przechodzi na kolejnego zwycięzcę. Jeśli sytuacja się powtórzy, nagrody przechodzą na kolejnego zwycięzcę – z największa ilością głosów.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA