Piknik w Rytmie Firmy potrwa dziś w zabrzańskiej strefie ekonomicznej aż do godz. 20 Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    piątek, 06 września 2019 13:21

BIZNES I ZABAWA. Aż do godz. 20 potrwa dziś organizowana od godz. 14 VII edycja Pikniku w Rytmie Firmy. Impreza odbywa się w Zabrzu przy ul. Folwark Wesoła (przy pomniku) na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Piknik ten jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Miasto Zabrze, a skierowaną do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Celem tego wydarzenia jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta. W programie znajdzie się wiele atrakcji dla rodzin i dzieci, w tym m.in.: gra miejska, zawody sportowe, bezpłatne dmuchańce dla najmłodszych i wiele innych.

 

Przedsiębiorcy uczestniczący w pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży sportowej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów, mają też okazję skorzystać z bezpłatnych porad w kilku punktach doradczych.

- Uczestnicy mają szansę zasięgnąć informacji o możliwościach eksportu własnych produktów na rynki zagraniczne; poznać zasady prowadzenia działalności gospodarczej za granicą; zasięgnąć informacji o branżach i rynkach zagranicznych; skorzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych w tematach związanych z działalnością gospodarczą czy też dowiedzieć się o ulgach i zwolnieniach podatkowych obowiązujących na terenie miasta – informuje Dawid Wowra, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Zabrzu.

Odwiedzający mają też okazję do zapoznania się z ofertą: szkół tańca, klubów sportowych, dietetyków i trenerów personalnych, branży motoryzacyjnej i innych branż oraz salonów oferujących zabiegi zdrowotne. W tym roku po raz kolejny uczestnicy będą się bawić do muzyki granej przez Radio Silesia.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA