Monitoring GPS - Verizon Connect Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    środa, 23 listopada 2022 15:17

PROMOCJA. Platforma flotowa (rozbudowany monitoring GPS) to obecnie najlepsze rozwiązanie telematyczne, które zdecydowanie ułatwia pracę spedytora w firmie transportowej. Dzięki platformie flotowej spedytor zawsze wie, gdzie są jego pojazdy. Może wyznaczać bezpieczne i krótsze trasy. Może przygotowywać listy zadań i sprawdzać ich wykonanie w praktyce. Może wprowadzać rozwiązania, dzięki którym flota będzie zużywać mniej paliwa, a samochody będą mniej awaryjne. Na rynku działa wielu dostawców systemów monitoringu GPS. Oferowane przez nich rozwiązania różnią się dostępnymi funkcjonalnościami, kosztami, niezawodnością działania i… wieloma innymi rzeczami. Dlatego warto zainteresować się rozbudowaną ofertą od zaufanego dostawcy, która została nazwana platformą flotową.Platforma flotowa (monitoring GPS) od Verizon Connect
Verizon Connect to ceniony dostawca systemów monitorowania pojazdów. System monitoringu GPS od Verizon Connect można konfigurować na różne sposoby. Dzięki temu można go dopasować do specyfiki działalności firmy, a także do wielkości przedsiębiorstwa.
Platforma flotowa to mocno rozbudowana wersja monitoringu GPS, z szeregiem funkcji, niezwykle przydatnych w codziennej pracy spedytora w firmie logistycznej. Platforma to nie tylko narzędzie kontrolne, analityczne i informacyjne. Część funkcji pozwala na planowanie i rozdzielanie zadań poszczególnym pracownikom. Ponadto platforma od Verizon Connect zawiera rozwiązania, ułatwiające kontrolę nad czasem pracy kierowców (poprzez przesyłanie danych z cyfrowych tachografów) oraz umożliwiające łatwe prowadzenie ewidencji pojazdów do celów VAT.

Sprawne zarządzanie, szybkie reakcje na zmiany, duże oszczędności w firmie
Interesującą częścią platformy flotowej Verizon Connect jest funkcja Reveal Field. To idealne narzędzie dla spedytora. Dzięki Reveal Field, spedytor może za pomocą jednego narzędzia: planować harmonogramy pracy, rozdzielać zlecenia dla poszczególnych pracowników i monitorować ich wykonanie. Zadania dla poszczególnych pracowników są wysyłane bezpośrednio na ich smartfony albo tablety. Dzięki stałemu monitorowaniu realizacji zadań, można łatwo eliminować opóźnienia w realizacji zadań. I co ważne – można sprawnie reagować na wszelakiego typu zmiany. Awaria auta? Nowe szybkie zamówienie? Zmiana terminu dostawy? Centrum zarządzania znajduje się w jednej, prostej w obsłudze, aplikacji.Funkcje standardowe i funkcje rozbudowane
Platforma flotowa Verizon Connect zapewnia wszystkie podstawowe funkcje nowoczesnego monitoringu GPS, działające płynnie, w oparciu o najlepsze rozwiązania techniczne.To między innymi możliwość sprawdzania aktualnej pozycji każdego pojazdu, średnich prędkości, dystansów, zużycia paliwa, sposobu jazdy (eliminacja agresywnych zachowań), czasów postojów, godzin wyjazdów i godzin dotarcia do poszczególnych odbiorców. Do tego cały szereg funkcji dodatkowych, takich jak np. możliwość odczytywania danych z szyny CAN, poprzez system OBD2. Co oczywiste, platforma flotowa ma również funkcje zdalnej blokady rozrusznika auta. To najskuteczniejsze zabezpieczenie antykradzieżowe.
Jakie efekty można uzyskać, korzystając z rozwiązań, oferowanych przez Verizon Connect?
    • Sprawne zarządzanie firmą. Znaczące skrócenie drogi pomiędzy spedytorem a kierowcami. Możliwość wprowadzenia szybkich reakcji na zmiany.
    • Duże oszczędności paliwa. Niższa awaryjność pojazdów.
    • Eliminacja niewłaściwego zachowania kierowców na drodze.
    • Selekcja pracowników, premiowanie najlepszych, usuwanie tych, którzy nie wykonują odpowiednio zadań.
    • Zabezpieczenie ruchomego majątku firmy. 
    • Szybsze i sprawniejsze realizowanie zadań przez kierowców. Większa efektywność. A co za tym idzie, większy prestiż firmy i zadowolenie klientów.
Jeśli chcesz poznać, jak w praktyce działa platforma od Verizon Connect – po prostu umów się na darmową prezentację.

Źródło: https://www.verizonconnect.com/pl/

 
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA