Sercem z Marcelem. Pracownicy ZBM-TBS połączyli świąteczne wydarzenie w spółce z charytatywnym wsparciem Email
Wpisany przez Głos Zabrza napisz do autora    sobota, 23 grudnia 2023 18:03

DOBROCZYNNOŚĆ. Niecodzienną akcję przedświąteczną przeprowadzono drugi rok z rzędu w gminnej spółce ZBM-TBS w Zabrzu, która odpowiada za zarządzanie nieruchomościami i budową nowych mieszkań. Otóż we wszystkich sześciu placówkach tej firmy zorganizowano „Dzień świątecznego sweterka”. Chętni pracownicy przywdziewali ubrania ustylizowane własnoręcznie według autorskich pomysłów. Przy tej okazji dodatkowo postanowiono wesprzeć szczytny cel – przeprowadzono zbiórkę datków na rehabilitację niepełnosprawnego dziecka 8-letniego Marcelka Jaczewskiego. Mieszka on wraz z rodzicami w nieruchomości przy ul. Niedziałkowskiego, zarządzanej właśnie przez ZBM-TBS.

 

- Zebraliśmy 1500 złotych i całą sumę przekazaliśmy na ręce mamy Marcelka. Zdaję sobie sprawę, że kwota jest niewystarczająca w stosunku do potrzeb kosztownej rehabilitacji. Ale chłopca wspieramy już od świąt wielkanocnych i zapewne to nie ostatnia nasza pomoc dla niego – zapewnia Klaudia Gurok, inspektor ds. reklamy i promocji, która przed rokiem zainicjowała ów Dzień Świątecznego Sweterka. Uznała, że w codziennym zabieganiu za sprawami zawodowymi, jest to świetna odskocznia dla pracowników i pretekst do koleżeńskiej integracji.

 

SKĄD WZIĄŁ SIĘ POMYSŁ WSPARCIA AKURAT MARCELKA I Z JAKIMI TRUDNOŚCIAMI SIĘ ZMAGA NA CO DZIEŃ, PISZEMY OBSZERNIE W DRUKOWANYM WYDANIU GŁOSU NA ŚWIĘTA 

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA