Po ciężkiej chorobie zmarła Danuta Borowska, znana i ceniona nauczycielka i społeczniczka z Mikulczyc Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    sobota, 24 lutego 2024 20:33

POŻEGNANIA. Nie żyje Danuta Borowska, wieloletnia nauczycielka nauczania wczesnoszkolnego w SP 24 w Zabrzu, a także oddana sprawom Mikulczyc niezwykle ceniona i lubiana społeczniczka. Informację o jej śmierci na skutek ciężkiej choroby przekazano dziś na oficjalnym profilu Rady Dzielnicy Mikulczyce. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 27 lutego o godzinie 12 w tutejszym kościele św. Wawrzyńca.

Pani Danuta pochodziła z rodziny nauczycielskiej, przeZ długie lata kształciła młode pokolenia zabrzan. W ostatnim czasie była już na nauczycielskiej emeryturze, ale bardzo często zaglądała do ukochanej SP 24. Nawet była tu jeszcze na chwilę podczas niedawnych ferii zimowych. Bardzo cieszyła się z narodzin malutkiej wnuczki…

Na profilu RD Mikulczyce tymi słowami pożegnano zmarłą:

„Danuta nie tylko była wieloletnią radną Rady Dzielnicy, która od początku istnienia w 2004 roku była jej częścią, ale także nieocenioną koleżanką, zawsze gotową do pomocy i wspierania innych. Jej nieustające zaangażowanie w sprawy społeczności, empatia oraz dobroć sprawiły, że pozostanie w naszej pamięci jako symbol oddania dla lokalnej społeczności.

Wspomnienia o jej pracy i zaangażowaniu staną się dla nas inspiracją do kontynuowania rozpoczętych przez Nią działań na rzecz naszej dzielnicy. Osobiście będziemy bardzo tęsknili za Danutą, za jej mądrością, uśmiechem i gotowością do pomocy.

W tych trudnych chwilach prosimy o modlitwę za duszę naszej ukochanej koleżanki. Dziękujemy Danusiu za wszystko, co dla nas zrobiłaś. Spoczywaj w pokoju. Córkom, wnuczce oraz rodzinie Danuty, składamy najszczersze wyrazy współczucia…”

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA