NOWY GŁOS W KIOSKACH: Czujna dzielnicowa w prywatnym czasie ujęła po pościgu poszukiwanego przestępcę. Paryski i europejski laur dla Sztolni Królowa Luiza. Koszmarny kurs zabrzanina pendolino. Pechowa seria remisów Górnika trwa Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    czwartek, 07 listopada 2019 14:57

GŁOS ZABRZA I RUDY ŚLĄSKIEJ. Tradycyjnie już od czwartkowego poranka do nabycia w kioskach i salonach prasowych najnowszy numer GŁOSu - najstarszego, najbardziej profesjonalnego i dociekliwego tygodnika o mieście, a w nim wiele ciekawych, aktualnych, ale i kontrowersyjnych tematów z lokalnego życia miasta.

Wśród przygotowanych artykułów polecamy szczególnie następujące publikacje:

- ZŁAPANY PO GODZINACH - czołówkowy materiał na pierwszej stronie tygodnika o dzielnicowej, która po godzinach pracy w pościgu zatrzymała poszukiwanego przestępcę. Przybliżamy postać policjantki i piszemy o nietuzinkowych czasem sposobach osób poszukiwanych na unikanie wymiaru sprawiedliwości.

- SZTOLNIA KRÓLOWA LUIZA UHONOROWANA W PARYŻU – prestiżowe, europejskie wyróżnienie dla największej inwestycji kulturalnej Zabrza.

- EUROPO WITAJ NAM – nauczyciele z pięciu krajów w mikulczyckiej szkole.

- TOR PRZESZKÓD – kosztowna podróż nowoczesnym pendolino zamieniła się dla zabrzanina w koszmar z kaskaderskimi wyzwaniami.

 

- TRYSNĘŁO – w parku Poległych Bohaterów powstała już długo zapowiadana odrestaurowana fontanna. Kiedy kolejne etapy inwestycji?

Na naszych łamach znajdziecie Państwo także aktualne zaproszenia kulturalne na najciekawsze imprezy oraz relacje z tych wydarzeń, które już za nami. Szczególnie polecamy tekst MOIM ZDANIEM TO ZACHWYCA – cudowna biżuteria od dziś w Galerii Cafe Silesia.

Tradycyjnie też publikujemy najnowsze wiadomości z lokalnego sportu, w tym w tekście SIÓDMY REMIS oczywiście o sytuacji Górnika po kolejnym już braku zwycięstwa w Ekstraklasie.

W obecnym numerze prezentujemy też zdjęcia zabrzańskich noworodków, które przyszły na świat w miejscowych szpitalach. Wiemy, że rubryka ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem młodych rodziców.


Najnowszy GŁOS to wiele stron najświeższych, najważniejszych i najciekawszych informacji z życia miasta. Zapraszamy do wszystkich kiosków i salonów prasowych.

 
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA