Reklama
REKLAMA
Stracił prawo jazdy, bo gnał jak szaleniec główną ulicą Makoszów Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    niedziela, 07 lipca 2019 22:13

NASZE DROGI. 23-letni kierowca, który w Zabrzu – Makoszowach przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 60 km/h, utracił swoje prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Za popełnione wykroczenie został nadto ukarany wysokim mandatem i otrzymał 10 punków karnych.

Do zatrzymania kierującego, który brawurowo poruszał się po drogach Zabrza, doszło na ulicy Legnickiej. W tym miejscu policjanci wielokrotnie prowadzą wzmożone kontrole prędkości, aby poprawić bezpieczeństwo na zabrzańskich drogach. Tym razem drogówka zatrzymała do kontroli kierowcę BMW, który znacznie przekroczył dozwoloną w mieście prędkość.

 

- 23-letni mieszkaniec Zabrza, jadąc osobówką na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, jechał aż 110 km/h. Za przekroczenie prędkości o 60 km/h policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy kategorii B. Mężczyzna swoje uprawnienia utracił na okres 3 miesięcy. Ponadto został ukarany wysokim mandatem i nałożono na niego 10 punktów karnych – precyzuje Agnieszka Żyłka z komendy policji w Zabrzu.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA