Reklama
REKLAMA
Pyskowiczanin ścigany przez szczecińską policję wpadł w Zabrzu. Na cztery miesiące trafił do więzienia Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    sobota, 07 września 2019 12:59

PRZESTĘPCZOŚĆ. Zabrzańscy wywiadowcy to policjanci, którzy swoje działania prowadzą wtapiając się w otoczenie. Dzięki temu mogą zobaczyć więcej niż patrole umundurowane. Daje im to przewagę nad sprawcami przestępstw i wykroczeń. Tym razem pozwoliło na zatrzymanie mężczyzny poszukiwanego listem gończym.

Około godz. 19 na ulicy Piłsudskiego w Zabrzu patrol wywiadowców zauważył mercedesa, który wjechał w ulicę boczną ignorując znak zakazu wjazdu. Policjanci zareagowali na wykroczenie i zatrzymali pojazd do kontroli.

 

- Jak się okazało, kierował nim 39-letni mieszkaniec Pyskowic. Po sprawdzeniu go w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że złamanie zakazu wjazdu to nie jedyne przewinienie mężczyzny. Mieszkaniec Pyskowic był od lipca tego roku poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary 120 dni pozbawienia wolności. Poszukiwania za nim prowadziła Komenda Miejska Policji w Szczecinie. Dzięki czujności naszych wywiadowców poszukiwany został zatrzymany prawie na drugim końcu Polski. Oprócz czekającej go odsiadki został też ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych za niezastosowanie się do zakazu wjazdu – informuje Sebastian Bijok z komendy policji w Zabrzu.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA