KORONAWIRUS

koronawirus
Znęcała się nad czwórką swoich dzieci Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    poniedziałek, 17 stycznia 2022 10:47

ZATRZYMANIA. Kobieta poszła imprezować i pozostawiła czwórkę swoich dzieci na dwa dni bez opieki. O sprawie policję poinformowali sąsiedzi. Z ustaleń, jakie poczynili mundurowi oraz prokurator nadzorujący postępowanie wynikło, że kobieta najprawdopodobniej od trzech lat znęcała się nad dziećmi fizycznie i psychicznie.

Według ustaleń śledczych 38-latka wielokrotnie krzyczała, wyzywała, poniżała, krytykowała, ośmieszała oraz biła dzieci (chłopców w wieku 4 i 6 lat oraz dziewczynki w wieku 3 i 13 lat).  Dzieci był też zaniedbane, nie posiadały odpowiednich do panującej pory roku ubrań oraz przebywały w nieodpowiednich warunkach.
Prokurator przedstawił mieszkance Zabrza, zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego ze szczególnym okrucieństwem. Sąd na wniosek prokuratury i policji zastosował wobec kobiety najsurowszy środek zapobiegawczy - tymczasowy areszt. Teraz najbliższy miesiąc 38-latka, spędzi za kratami. Grozi jej kara 10 lat pozbawienia wolności. Dzieci zostały umieszczone w ośrodkach opiekuńczych i są już bezpieczne

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA