Bandyci uciekli z Kłodzka do Zabrza. Nie pomogło im schowanie się na balkonie Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    wtorek, 31 stycznia 2023 16:34

PRZESTĘPCZOŚĆ. Policjanci z Zabrza wytropili i zatrzymali na terenie naszego miasta dwóch mieszkańców powiatu kłodzkiego w wieku 22 oraz 23 lat, którzy byli poszukiwani przez tamtejsze organy ścigania w związku z usiłowaniem zabójstwa. Zaraz też zostali oni przekazani mundurowym z Kłodzka, a decyzją sądu tymczasowo aresztowani.

 

Do zatrzymania bandytów doszło w minioną sobotę około godz. 21 w jednym z zabrzańskich mieszkań. Przyjechali do naszego miasta do znajomych, licząc na przeczekania, aż sprawa ucichnie. Słysząc wejście policji, przestępcy próbowali ukryć się na balkonie, ale na niewiele im się to zdało.
- Nasze działania były następstwem zdarzenia, do którego doszło w ubiegły piątek (27 stycznia) około godz. 15 w miejscowości Radków na ternie Powiatu Kłodzkiego. Dwaj podejrzani, działając wspólnie i w porozumieniu, wjechali volkswagenem w idących poboczem dwóch mężczyzn w wieku 24 i 25 lat i towarzyszącą im 37-letnią kobietę. Następnie wysiedli z auta i przy użyciu niebezpiecznych narzędzi, w tym maczety, zranili 25-latka i uciekli. Młody człowiek z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala – informuje Sebastian Bijok, rzecznik prasowy zabrzańskiej policji.

 
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA