Dajemy bilety na tenora! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 06 października 2016 10:31

gdzie: Dom Muzyki i Tańca ul. de Gaulle'a 17, tel 32 271-56-41

kiedy: 15 października (godz. 18)

Dajcie mi tenora!

Gdy do Cleveland ma przyjechać światowej sławy tenor, emocje melomanów sięgają zenitu. Wszyscy z drżeniem serca wyczekują wybitnego artysty. Jednak na chwilę przed uroczystą premierą Otella, wszystko zaczyna się komplikować. Powodem są… humory i złe samopoczucie głównej gwiazdy wieczoru – Tito Merelli, a co gorsza problemy małżeńskie, które prowadzą do tragedii! Premiera jednak musi odbyć się za wszelką cenę!
    Zdesperowany Dyrektor Opery nie cofnie się nawet przed najbardziej skandaliczną mistyfikacją. I kiedy pomysł wydaje się idealny i dopracowany, misternie uknutą intrygę komplikują… kobiety: Diana – Primadonna nimfomanka, Maggie – dziewiczo piękna córka Dyrektora, Julia – egzaltowana Prezes Towarzystwa Miłośników Opery oraz Maria Merelli – temperamentna włoska żona maestra. Pikanterii dodaje na domiar boy hotelowy, cudzoziemiec łamiący wszelkie konwenanse…
    Dajcie mi tenora! to komediowy majstersztyk, wybuchowa mieszanka miłości, zazdrości, biznesu i marzeń o wielkiej karierze, przygotowanej przez gwiazdy warszawskiego Teatru Capitol. Do obejrzenia 15 października o godz. 18 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Mamy kilka podwójnych zaproszeń! - jak je zdobyć piszemy w drukowanej wersji tygodnika.


 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA