Największe przeboje Pink Floyd w symfonicznej odsłonie - tylko w Cavatina Hall Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    środa, 22 listopada 2023 12:52

KULTOWA MUZYKA GRUPY PINK FLOYD. W styczniu do Bielsko-Białej przyjadą licznie fani Pink Floyd. Szykuje się niebywałe wydarzenie na miarę prawdziwych gwiazd starego dobrego rocka. Koncert Another Pink Floyd w nietypowym symfonicznym wydaniu to propozycja dla miłośników nie tylko rockowych brzmień. W Cavatina Hall w Bielsku-Białej zespołowi towarzyszyć będzie Marek Raduli - wybitny polski gitarzysta. Artyści wykonają utwory słynnej grupy Pink Floyd. Za partie wokalne odpowiadać będzie Norman Power oraz starannie dobrane chórzystki. Wyobraź sobie, że na scenie zagości ponad 40 osób. Zapowiada się fantastyczne widowisko muzyczne.Pink Floyd to brytyjski zespół utworzony w 1965 roku przez trzech studentów architektury. Byli to: Roger Waters, Nick Mason i Rick Wright. Reprezentował on od początku psychodeliczno-progresywne brzmienie. Wypatrzeni w londyńskim klubie, rozpoczęli intensywną karierę. Zasłynęli z głębokich tekstów oraz innowacyjnego podejścia do tworzenia muzyki. Zdecydowanie nie bali się wyróżnić i wyjść poza szablon. Ich płyty rozchodziły się na całym świecie. Szacuje się, że liczba sprzedanych albumów przekroczyła 250 milionów egzemplarzy. Wśród najpopularniejszych znajdują się: The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall, A Momentary Lapse of Reason, The Division Bell, The Endless River. 

Zespół Pink Floyd szybko wzbił się na szczyt najbardziej znanych grup muzycznych w swoim gatunku i stanowił inspirację dla innych wybitnych twórców rockowych. Serca fanów szczególnie mocno podbiły takie utwory jak: High hopes, Echoes, Money, Time, Wish You Were Here, Hey You, On The Run, Eclipse, Mother, Goodbye Blue Sky, Welcome to the Machine.

Another Pink Floyd i Marek Raduli

Zespół Another Pink Floyd stworzyli fantastyczni muzycy, którzy podchodzą z ogromną precyzją do swoich działań. Starają się odwzorowywać nie tylko dokładnie takie tony z niemal identycznych instrumentów, ale również robią wszystko, by stworzyć na scenie klimat odpowiadający tej wyjątkowej atmosferze panującej na koncertach Pink Floyd. W Cavatina Hall zaprezentują się w towarzystwie orkiestry symfonicznej.

Marek Raduli to z kolei czołowy gitarzysta, który na przestrzeni lat miał okazję współpracować z zespołem Wanda i Banda, Bajm, Marylą Rodowicz, Budką Suflera, Jackiem Skubikowskim i Tadeuszem Nalepą. Jego gitarę słyszymy m.in. w takich utworach jak: Takie Tango, Bal Wszystkich Świętych, Biała Armia.

Show Another Pink Floyd w Cavatina Hall

Już wkrótce, bo 20 stycznia 2024 roku grupa Another Pink Floyd zagra w bielskiej Cavatina Hall. To wyjątkowy obiekt będący sztuką samą w sobie. Sala koncertowa została zaprojektowana tak, by dawać maksymalne wrażenia dźwiękowe, wizualne w każdym punkcie na widowni. Najwyższa technologia wykorzystana w nagłośnieniu L-ISA (L‑Acoustics) gwarantuje niezwykle przyjemny odbiór granych tu utworów.

Sala koncertowa Cavatina Hall daje ogromne możliwości, a ten zespół z pewnością je wykorzysta. Możemy zdradzić, że koncert Another Pink Floyd będzie nie tylko ucztą dla ucha. Dźwiękom, które popłyną z wysokiej klasy głośników, będą towarzyszyć wspaniałe efekty wizualne, świetlne oraz laserowe. 

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA