Piłkarskie emocje - Górnik zagra dzisiaj na Arenie Zabrze z Zagłębiem Lubin Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    piątek, 26 lipca 2019 11:44

PIŁKARSKA EKSTRAKLASA. Piątkowe popołudnie to idealna pora na sportowe emocje. Takich na pewno nie zabraknie dziś na Arenie Zabrze, gdzie piłkarze Górnika Zabrze rozegrają pierwsze w tym sezonie spotkanie przed własną publicznością, podejmując Zagłębie Lubin. Mecz 2. kolejki PKO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 18. Trwa wciąż sprzedaż biletów na ten mecz. Można je kupić m.in. online na www.bilety.arenazabrze.pl 

Bramy Areny Zabrze zostaną otwarte na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, czyli o godz. 16. Z pewnością warto wybrać się na stadion wcześniej. W Strefie Kibica można spędzić ciekawie czas czekając na pierwszy gwizdek. Przygotowano m.in. wiele atrakcji dla najmłodszych sympatyków Górnika Zabrze, a wśród nich m.in. animacje w klubowym namiocie, malowanie twarzy, oprawę muzyczną zapewnioną przez profesjonalnego DJ-a, grę w piłkarzyki, zdjęcia na tle ścianki przedstawiającej panoramę stadionu, kolorowanki, czy też grę w piłkę na małe bramki. Strefa usytuowana będzie na promenadzie Areny Zabrze od strony ul. Roosevelta.

ROWEREM NA MECZ GÓRNIKA - NOWA USŁUGA DLA KIBICÓW
Od tego meczu Górnik uruchamia też nową bezpłatną usługę dla kibiców - przechowalnię rowerów. Znajduje się ona na promenadzie wewnętrznej Areny Zabrze od ul. Roosevelta i będzie czynna na godzinę przez rozpoczęciem meczu. Tam można zostawić swój rower jednocześnie uzyskując zniżkę na wybrane produkty w sklepie kibica.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA