Górnik wygrał sparing z I-ligowcem Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    piątek, 17 listopada 2023 21:39

W związku z przerwą w rozgrywkach ekstraklasy (dzisiaj reprezentacja Polski gra z Czechami w eliminacjach mistrzostw Europy) na boisku bocznym Areny Zabrze piłkarze Górnika zagrali - bez udziału publiczności, jak i mediów - sparing z Wisłą Kraków. Mecz z I-ligowcem udało się wygrać, jedyną bramkę meczu zdobył w 76 minucie Sebastian Musiolik, z podania Lawrenca Ennaliego.
Górnik zagrał dzisiaj w składzie: Michał Szromnik - Boris Sekulić (70 Norbert Barczak), Kryspin Szcześniak, Konstantinos Triantafyllopoulos, Michal Siplak (70 Lawrence Ennali) - Paweł Olkowski, Filipe Nascimento (80 Filipe Nascimenato), Dani Pacheco (70 Damia Rasak), Robert Dadok - Piotr Krawczyk (70 Aleksander Tobolik), Sebastian Musiolik (80 Mateusz Chmarek).