Na rowerze po zdrowie Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    wtorek, 14 maja 2019 13:00

DWA KÓŁKA. Już w najbliższy piątek w naszym mieście rozpocznie się dwudniowy piknik Wyścig po Zdrowie. W trakcie imprezy na placu Wolności będzie można zwiedzać Muzeum Tour de Pologne. To pierwszy tego typu projekt na świecie. Na niewielkiej przestrzeni zgromadzono mnóstwo pamiątek związanych z naszym narodowym wyścigiem i polskim kolarstwem.


Piknik to oczywiście także promocja zdrowego trybu życia. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma możliwość skorzystania ze strefy z bezpłatnymi poradami dietetycznymi oraz zrobienia szeregu badań profilaktycznych. W programie także konsultacje fizjoterapeutyczne i warsztaty dotyczące siedzącego miejsca pracy dla dzieci i dorosłych, które pozwolą na zmniejszenie bólu pleców. Odbędzie się Mini Tour de Pologne Amatorów a także czasówka na szosowych trenażerach, które są połączone z interaktywną makietą z mikro kolarzami.
"Wyścig po zdrowie" to cykl 12 rodzinnych pikników, których tematem przewodnim - oprócz zdrowia - jest jazda na rowerze. Za organizację wydarzenia odpowiada Czesław Lang - szef Tour de Pologne. Impreza miała swoją premierę w kwietniu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Szczegóły w czwartkowym wydaniu drukowanej wersji Głosu. 

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA