Reklama
REKLAMA
Poszukiwany przeniósł się do matki i opuszczał mieszkanie bladym rankiem, by nie wpaść w ręce policjantów. Na niewiele mu się to zdało Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    środa, 04 września 2019 21:31

DZIAŁANIA POLICJI. Zabrzańscy policjanci kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, a który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości już od maja. Aby uniknąć policjantów mężczyzna już o godz. 4 nad ranem wychodził z mieszkania. Nie pomogło mu to jednak uniknąć zatrzymania.

Za mężczyzną został wystawiony list gończy, który nakazywał zatrzymanie poszukiwanego i osadzenie go w areszcie śledczym za nierealizowanie obowiązku alimentacyjnego. Kryminalni z Zabrza prowadzili działania zmierzające do ustalenia pobytu i zatrzymania poszukiwanego.

- 31-latek zrezygnował z własnego mieszkania i ukrywał się u matki. Podjął też pracę „na czarno”. Z mieszkania wychodził wcześnie rano i wracał późno wieczorem, aby uniknąć zatrzymania przez policjantów. Jednak pomimo jego ostrożności nie udało mu się uniknąć spotkania ze stróżami prawa. Najbliższy czas spędzi teraz w areszcie śledczym, gdzie będzie oczekiwał na przedstawienie mu zarzutów – wyjaśnia Sebastian Bijok z komendy policji w Zabrzu.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA